Zobrazuji všech 7 výsledků

LANGMEIL THE FIFTH WAVE GRENACHE 2019

880  vč. DPH
Pátá vlna je označení pro nejcennější část starých vinic s odrůdou Grenache a jsou klenotem mezi vinicemi vinařství Langmeil. Pátá vlna, která byla vysazena v polovině minulého století, byla „výzvou ke zbraním“, aby ochránila to nejlepší z Barossy, udržovala ji a oslavovala její kvalitu.

LANGMEIL HANGING‘ SNAKES SHIRAZ 2021

399  vč. DPH
Cílem vinařství Langmeil je vyrábět špičková vína z odrůdy Shiraz. Ta je tradičně kombinována s menším množstvím odrůdy Viognier. Pomáhá zvýraznit klíčové atributy Shirazu.

LANGMEIL THREE GARDENS 2021

380  vč. DPH
Starý vinaři Barossy pohlíželi na své vinice jako na zahrady. The Three Gardens je moderní směs tří tradičních odrůd pěstovaných v Barosse od roku 1840.

LANGMEIL STEADFAST SHIRAZ – CABERNET 2021

290  vč. DPH
Vinařství Langmeil bylo založena ve 40. letech 20. století v Barosse - patří k nejstarším vinařským regionům Austrálie. Generace vinohradníků a vinařů si zajistila stálou reputaci kvality svých vín, která je celosvětově uznávána. Tato kombinace odrůd je skutečnou součástí australské kultury a je obtížné ji replikovat kdekoli jinde na světě. Tento Langmeil je krásná synergií hroznů Shiraz a Cabernet Sauvignon.

LANGMEIL WATTLE BRAE DRY RIESLING 2022

425  vč. DPH
Stará vinná réva pro toto jedinečné suché víno z ryzlinku leží na jedinečném pozemku Eden Valley, známém jako Wattle Brae díky stromům, které zde tradičně rostly.. Víno se skládá ze 100% ryzllinku

LANGMEIL SPRING FEVER CHARDONNAY 2022

290  vč. DPH
Jaro je symbolem života a svěžesti. Štavnaté Chardonnay Spring Fever reprezentuje tuto živost, šťavnatost a energii. Toto víno Langmeil je vyrobeno ze 100% hroznů Chardonnay.