Posezení u skleničky dobrého vína s přáteli

Baví nás pátrat po víně, co perfektně chutná. Co je přátelský, svižný a dobře se pije. Co příjemně a bez rozpaků rozvibruje všechny chuťový pohárky. Víno vzrušující, živelný a plný temperamentu. S charakterem, na který jen tak nezapomenete. Hledáme ho u roky prověřených vinařů. A dodáváme po celé ČR.

Příběh

Prvním přáním je nabídnout našim přátelům výborná vína za příjemné ceny. Proto nejsme velký tým, s řadou obchodních zástupců, marketingem a skladovým zázemím… nejsme ani eshop nebo obchod s víny, za to máme velké srdce pro víno,  naše přátele a příjemné chvíle u skleničky. 

Vybraná vinařství zastupujeme napřímo a proto Vám můžeme nabídnout velmi příjemné ceny za vína jak ze „Starého světa“, tak zejména ze zemí „Nového světa“,  jako je Nový Zéland, Austrálie, Jižní Afrika, Kalifornie, Chile, Argentina, a dalších zemí, kde sluníčko a dobré klimatické podmínky do vína vkládají nádhernou vůni a opojnou chuť. Do těchto vín jsem se naprosto zamilovala a jsem ráda, že i Vám mohu zprostředkovat tento zážitek.

Druhým přáním bylo, aby naši přátelé si vína objednávali a nakupovali z klidu domova a o nic víc se nemuseli starat. Vína Vám zajistíme, přivezeme a pokud potřebujete připravit oslavu,

party, firemní akci, tak pro Vás připravíme vše včetně výběru zázemí pro akci, zajistíme kulturní zážitek, naplánujeme ochutnávku na míru nebo jen přivezeme nachlazená vína a skleničky.

A jak postupně rozšiřujeme okruh našich přátel, kterými se můžete stát i Vy, tak i postupně rozšiřujeme nabídku vín, kterou průběžně obměňujeme.  A pokud máte své speciální přání na výběr vína, zkusíme zajistit i to.

Všechna posezení u vína jsou příjemným setkáním těch, kteří se rádi dozví něco o víně, ale také o sobě navzájem. Zveme mezi sebe zajímavé přátele a osobnosti, s kterými je každé setkání obohacením.

Já osobně mám ráda víno a dobré přátele a tak je mým přáním nabídnout Vám víno trochu jinak…. jako „víno se zážitkem a jeho příběhem“.

Karina Uhlíková

Zůstaňte s námi ve spojení.

Mobil +420 725 266 853
Email: smartbuyingwine@gmail.com