S více než stoletou vinařskou zkušeností v Sonomě se Sebastiani Vineyards & Winery zaměřuje na výrobu malých množství super prémiových vín z velkých
pěstitelských oblastí Sonoma County a stává se jedním z nejlépe hodnocených
a oceněných vinařství Kalifornie pro své odrůdy Bordeaux a Burgundian. Vinařské usedlosti, které byly nedávno znovu vysazeny, byly pečlivě sladěny s klony a podnožemi a s protokoly o zemědělství k zeměpisu, topografii a klimatu. Ve sklepě se manipuluje s velkým množstvím malých šarží vína. Vinařský tým je nyní schopen experimentovat s technikami, jako je použití přirozenějšího přístupu k Chardonnay fermentací s původními kvasinkami nalezenými na hroznových slupkách versus naočkováním komerčními kvasinkovými kmeny. Výsledkem je, že Sebastiani vyrábí koncentrovanější a komplexnější vína napříč všemi úrovněmi.

Zobrazuji všech 6 výsledků

SEBASTIANI – SONOMA COUNTY CABERNET SAUVIGNON 2013

530  vč. DPH
Tato odrůda vína se pěstuje od roku 1961 jako první z kategorie Cabernet Sauvignon. Víno vděčí své kvalitě díky tomu, že se pěstuje v oblasti Sonoma County (Alexander Valley, Sonoma Valley).

SEBASTIANI – SONOMA COUNTY ZINFANDEL 2013

485  vč. DPH
Oblast Sonoma County patří mezi nejprestižnější vinařské regiony ve Spojených státech pro produkci hroznů odrůdy Zinfandel.

SEBASTIANI – SONOMA COUNTY MERLOT 2013

585  vč. DPH
Víno rubínové barvy pochází z různých oblastí Sonoma County (včetně Dry Creek Valley, Alexander Valley, Sonoma Valley nebo Chalk Hill).