23. září 2019

Milí přátelé,

posílám Vám v předstihu pozvánku na jednu z nejlepších ochutnávek vín, které pro Vás připravuji. Vzhledem k tomu, že patříte mezi nejbližší přátele a privátní klienty, máte možnost se přihlásit na akci v předstihu, tj. dříve než pošlu pozvánku dalším klientům.
Velice ráda bych Vás tímto pozvala na ochutnávku novozélandských vín vinařství Black Canvas, které vlastní velice charismatický a úspěšný winemarker Matt Thomson, který byl 23 let hlavním winemarker vinařství Saint Clair a nyní se věnuje svým vínům Black Canvas. Díky němu také vinařství Saint Clair získalo světovou popularitu a jejich vína patří mezi nejlepší nejenom na Novém Zélandu, ale po celém světě.
Matt Thomson byl již dvakrát v Londýně vyhodnocen jako nejlepší winemarker na světě na výrobu bílých vín. Všechna jeho vína Black Canvas mají ohodnocení větší než 90 bodů a my tak máme možnost jeho vína poprvé u nás ochutnat.
Termín ochutnávky je  v pondělí 23. září 2019 od 18 hodin v Restauraci Nuance, Hotel Rott, Málé náměstí 4, Praha 1. Počet míst je omezen a tak prosím o Vaše závazné rezervace.
Věřím, že si nenecháte ujít tento jedinečný zážitek, který bude jako vždy doplněn vynikajícím menu Resturace Nuance.
Těším se na Vás
Karin
Cena 1.500
Čas 18:00
Místo Restaurace Nuance
Akce Degustace

Related Projects